Jak uzyskać świetne efekty pielęgnacyjne Peel Mission i wygrać #peelmissionchallenge

  • Publikacja: 9.07.2020
  • Kategoria: Marketing i spółka
  • Autor: Agnieszka Kowalska

Monopeelini Peel Mission® to preparaty to zadań specjalnych. Uważam, że każdy kto miał okazję z nimi pracować z pewnością się ze mną zgodzi. Peelingów o wysokiej biodostępności pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów niezależnie od problemu skóry. Z rezultatów tych nie trzeba rezygnować również latem z uwagi na szeroki wybór kwasów całorocznych. Nie uwrażliwiają one skóry na działanie promieni UV, delikatnie usuwają martwe komórki naskórka, wywołując jednocześnie wielokierunkowe działanie terapeutyczne.  Są silnymi antyoksydantami, uaktywniają procesy naprawcze, stanowią  doskonałe i skuteczne narzędzie do walki ze starzeniem czy innymi powszechnymi problemami skóry jak trądzik pospolity, różowaty czy przebarwienia. 

Spotęgowane efekty

Możliwość łączenia kilku peelingów PEEL MISSION® w trakcie jednej procedury dodatkowo potęguje efekty zabiegowe.  Dzięki temu zawsze skomponujemy zabieg idealnie zaspokający potrzeby klienta. W zabiegu odmładzającym doskonale sprawdza się połączenie Shiki Peel, Ferul Peel i Phytic Peel.  Kwas szikimowy skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, intensywnie nawilża nie drażniąc przy tym skóry. Kwas ferulowy słynie z właściwości antyoksydacyjnych. Zapobiega utlenianiu się protein, kwasów nukleinowych oraz lipidów, co bezpośrednio przekłada się na odzyskanie i utrzymanie młodego wyglądu skóry. Jest też naturalnym filtrem przeciwsłonecznym chroniącym skórę przed powstawaniem rumienia spowodowanego promieniowaniem UVB. Kwas fitowy wyrównuje koloryt skóry, działa antystarzeniowo i silnie napinająco. Efekt liftingu odczuwalny jest natychmiast po zabiegu. Procedura ta jest dobrze tolerowana przez każdy typ cery również te wrażliwe.

Połącz marki Peel Mission® i mesoBOOST®

Rozbudowa zabiegu poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego marki mesoBOOST® dodatkowo dopełnia efektów. Kwas hialuronowy jest cennym i niezastąpionym związkiem o właściwościach nawilżających, który sprawia, że nasza skóra jest jędrna, dobrze napięta i elastyczna. Marka mesoBOOST® oferuje kwas hialuronowy w czystej postaci, w dwóch formach, o trzech wielkościach cząsteczek- tHa, które wiążą wodę na rożnych poziomach skóry i usieciowany – lHA, którego działanie w skórze jest przedłużone. Taka różnorodność daje możliwość dostosowania zabiegu do oczekiwań klienta a dodatkowo maksymalizuje efekty zabiegu. Skóra jest wygładzona i lepiej nawilżona a zmarszczki ulegają redukcji.

Dzięki zabiegom łączonym Peel Mission® i mesoBOOST® możesz przeprowadzić spektakularną metamorfozę u swojego Klienta mając tym samym ogromne szanse na  zwycięstwo

w #peelmissionchallenge.

Agnieszka Kowalska

Główny Szkoleniowiec Peel Mission

Pasjonatka kosmetyki zainspirowanej medycyną estetyczną oraz zastosowaniem peelingów chemicznych w terapii skóry.