Marka w liczbach

  • Ponad 6 lat doświadczenia na rynku kosmetycznym.
  • 135 produktów do użytku profesjonalnego oraz do domowej pielęgnacji.
  • Ponad 4 000 uczestników szkoleń Peel Mission® rocznie.
  • Ponad 7 500 000 wykonanych zabiegów na naszych produktach.
  • Zaufało nam ponad 3000 salonów.
  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa zgodna z normami GMP, ISO 22716.
  • Ponadstandardowa obsługa klienta - zapewniamy nie tylko regularne szkolenia, wizyty opiekuna regionu, eventy budujące relacje z klientami ale także wsparcie prawne.

Polityka jakości

Peel Mission® to marka, która w kwestii jakości i profesjonalnego zarządzania nie uznaje kompromisów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO 22716, GMP).

Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów i wysoką jakość produkcji, nasza firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystyczne wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.

Jesteśmy polskim producentem wpisanym do wykazu Zakładów Wytwarzających Kosmetyki pod numerem HŻ/1434/K/011.

Zalety produktów

1
Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.
2
Działanie, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy.
3
Płynna konsystencja, dzięki czemu nie tylko są bardziej wydajne, ale przede wszystkim ich wpływ na skórę jest zmaksymalizowany, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów.
4
Skuteczność i atrakcyjna cena, czyli korzystna relacja kosztów zabiegu w stosunku do uzyskiwanych fenomenalnych efektów!

Kilka słów o marce

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

Peel Missionw sieci