To już kolejna edycja spotkania profesjonalistów współpracujących z Peel Mission® !
Dynamiczny rozwój branży, wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy i nadążania za najnowszymi trendami. Peel Mission® to marka, która aktywnie wykorzystuje najnowszą wiedzę ekspercką i nowinki w zakresie innowacyjnych surowców kosmetycznych. Pasja i innowacja to najważniejsze filary marki, dlatego już po raz drugi zapraszamy nasze salony współpracujące na spotkanie bogate w wykłady i pokazy specjalistów, którzy podzielą się swoim ogromnym doświadczeniem, pozwolą skonfrontować opinie i odpowiedzą na najbardziej gorące pytania branżowe.

II Kongres Peel Mission® będzie odbywać się w godzinach 10.00 – 17.00. i został podzielony na cztery moduły:

Pierwszy z nich to uroczyste otwarcie wydarzenia i wykład poświęcony problemom skóry i potrzebom pielęgnacyjnym klienta onkologicznego. Prelekcję poprowadzi prof. dr hab. n med. Dariusz Iżycki. Wybitny onkolog, wykładowca i profesor nadzwyczajny w Zakładzie Immunologii Nowotworów Katedry Biotechnologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Prezes Zarządu i Dyrektor programów merytorycznych Fundacji Otulina.

W drugiej części odbędzie się wykład „Dermatozy skóry – prawidłowe rozpoznanie w gabinecie.” wygłoszony przez specjalistę dermatolog oraz wykładowcę Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - dr n med. Annę Erkiert-Polguj.

Kolejnym z ważnych tematów Kongresu będą nowości Peel Mission®. Panel poprowadzi Agnieszka Kowalska – Główny Szkoleniowiec Empire Pharma.

Ostatnia część wydarzenia to omówienie procedur kontroli Sanepidu. Poruszone zostaną kwestie uprawnień kontrolera, obszarów jego inspekcji, przykłady najczęściej stwierdzanych nieprawidłowości. Ponadto dokumentacja: lista aktualnej dokumentacji, jaką należy przygotować i przedstawić. Panel poprowadzi Radca Prawny Katarzyna Przyborowska, właściciel Kancelarii Lege Artis, specjalizującej się w prawie medycznym. Doświadczony szkoleniowiec, autorka blogów o tematyce prawa medycznego i prawa pracy, w których doradza podmiotom medycznym i kosmetycznym rozwijać swój biznes w zgodzie z rystrykcyjnymi ustawami.

Liczba miejsc ograniczona!
Obowiązują zapisy:
Biuro Obsługi Klienta tel. 608 755 665

Sprawdź jak było w zeszłym roku!

Bądź na bieżąco