Makijaż doskonały - przygotuj skórę z produktami Peel Mission®!

  • Publikacja: 9.08.2018
  • Kategoria: Pielęgnacja na co dzień
  • Autor: Agnieszka Kowalska

Make-up doskonały - czy wykonując go samodzielnie w domu można osiągnąć efekt perfekcyjnego wyglądu i długotrwałego makijażu? Porad i trików efektownego podkreślenia urody możemy znaleźć tysiące. Jednak nie wiele osób wie, że kluczem do sukcesu jest zadbanie przede wszystkim o właściwą kondycję skóry. Wówczas podkład czy puder komponuje się z nią idealnie na wiele godzin, bez pozostawienia smug. Zabiegi z kwasami są do tego zadania idealne. Poznaj rozwiązania jakie daje marka PEEL MISSION®, polski producent szerokiej gamy peelingów chemicznych z certyfikatem GMP oraz ISO 22716. Wybrane preparaty w szybkim czasie pozwolą na zniwelowanie zmarszczek, poprawę nawilżenia jak również dodadzą skórze blasku.

Cel: Poprawa napięcia i nawilżenia skóry

Lift Peel® z kwasem glicyryzynowym i glukonolaktonem nie tylko efektywnie nawilża ale również poprawia jędrność skóry, wyrównuje koloryt i redukuje rumień. Zabieg ten jest dobrze tolerowany przez każdy typ cery, również wrażliwe.

Cel: Natychmiastowe wygładzenie zmarszczek mimicznych

Do tego zadania idealny jest preparat B-like Peel® o natychmiastowym i długofalowym efekcie wygładzenia zmarszczek mimicznych. Zawiera kwas gamma-aminomasłowy (GABA), który szybko i efektywnie penetruje w skórę, blokuje przewodzenie sygnałów nerwowych co skutkuje relaksacją mięśni i widocznym wygładzeniem zmarszczek.

Aby podtrzymać efekty osiągnięte w gabinecie zastosuj 3 kroki pielęgnacji domowej:

- demakijaż Płynem micelarnym, pianką Upremover lub żelem UpWashing

- tonizacja wybranym tonikiem z kwasem

- krem pielęgnacyjny.

Agnieszka Kowalska

Główny Szkoleniowiec Peel Mission

Pasjonatka kosmetyki zainspirowanej medycyną estetyczną oraz zastosowaniem peelingów chemicznych w terapii skóry.